Mgr. Tomáš Varga

Křížem krážem Vysočinou

27.10.2021 | Ilona Justová

Hned počátkem nového školního roku se na Základní škole v Bystrém uskutečnil projektový den Křížem krážem Vysočinou. Každá třída každoročně v tento den navštíví nějaké zajímavé místo v našem okolí.

Na druhém stupni projekt Křížem krážem Vysočinou proběhl 10.9.2021. Žáci 8. ročníku se společně se svými třídními učiteli vydali na Baldu. Čekala nás krásná vycházka. Žáci se seznámili s historií Baldy, která dříve bývala lázněmi, jejichž návštěvníkem byl například Jaroslav Vrchlický. Výlet nám zpříjemnilo opékání špekáčků (či želé bonbonů) a slunečné počasí.