Čtvrťáci ve vzdělávacím centru Planeta Hlinsko

10.6.2024 | Ludmila Filipová | Aktuality

Ve čtvrtek 6.6. žáci 4.A a 4.B navštívili vzdělávací centrum Planeta Hlinsko. Využili jsme výzvu organizace MAS Poličsko na poskytnutí příspěvku na dopravu do tohoto vzdělávacího centra (max. 70 % výdajů na dopravu). Toto unikátní vzdělávací centrum poskytuje návštěvníkům zábavný pohled na procesy a úkazy, které se odehrávají na planetě Zemi. V lektorovaném programu Letem světem planetou se žáci dozvěděli spoustu zajímavých informací o naší planetě. Poté si mohli samostatně všechny části interaktivní expozice prohlédnout a vyzkoušet. Zábavnou formou si tak doplnili a rozšířili své znalosti z hodin přírodovědy.

Za poskytnutí příspěvku MAS Poličsko děkujeme.