ZAPOJENÍ DO PROJEKTU VYHLÁŠENÉHO SZIF

5.1.2023 | Zdeněk Mrkos

Prostřednictvím Místní akční skupiny (MAS Poličsko) jsme se letos přihlásili do Programu rozvoje venkova vyhlášeného Státáním zemědělským a intervenčním fondem (SZIF) s názvem projektu Modernizace technologie stravování ve školní jídelně ZŠ (jedná se o zakoupení nové myčky nádobí, škrabky brambor a zeleniny, pultové mrazící boxy) s finančním krytím SZIF do 250 tis. Kč. Dohoda o poskytnutí dotace mezi ZŠ a SZIF byla podepsána, je možné začít s realizací, tj. pořízení nového vybavení.