Zahájení školního roku 2022/2023

29.8.2022 | Jan Mužík

Školní rok 2022/2023 bude zahájen ve čtvrtek 1. září.

Prvňáčci se společně se svými rodiči sejdou v obřadní síni bysterské radnice, kde se v 7:50 uskuteční slavnostní přivítání 1.A třídy a v 8:10 třídy 1.B (poté přesun do tříd v pavilonu školy – více viz Informace rodičům budoucích prvňáčků.PDF v příspěvku níže).

Žáci 2. – 9. ročníku zahájí vyučování v 8 hodin ve svých kmenových třídách. V 8:05 je plánován projev ředitele školy školním rozhlasem.

Změny kmenových tříd: 5. třída – nově v přízemí hlavní budovy (učebna S04), 6. třída – nově v 1. patře hlavní budovy (učebna S16).