Vánoční přání

22.12.2023 | Jan Mužík

Drazí kolegové, žáci, rodiče a přátelé naší školy,

přeji Vám pohodové a radostné Vánoce, plné lásky, smíchu a klidu. Ať každý z nás najde čas zpomalit, ocenit okamžiky s rodinou a přáteli a nabrat novou sílu do nadcházejícího roku.

Nový rok je příležitostí k novým začátkům. Přeji Vám odvahu sledovat své sny, sílu překonat všechny výzvy a zažít radost z dosažených úspěchů.

Děkuji Vám všem za každodenní nasazení a spolupráci při vytváření prostředí, které podněcuje vzdělávání a posiluje rozvoj našich žáků.

Veselé a poklidné Vánoce a šťastný nový rok Vám všem přeje

Jan Mužík