TESTOVÁNÍ SPOLEČNOSTÍ SCIO

28.1.2023 | Zdeněk Mrkos

V 6. ročníku naší školy jsou žáci, s jedním z nejlepších výsledků v Pardubickém kraji. Nejúspěšnějším žákům a žákyním testovací společnost zaslala ocenění za výborný výsledek.
Šimon Renát za nejlepší výsledek v Pardubickém kraji v testování ČJ 6. tříd ZŠ.
Laura Benešová za druhý nejlepší výsledek v Pardubickém kraji v testování ČJ 6. tříd ZŠ.
Matematika
Jaroslav Dočekal za nejlepší výsledek v Pardubickém kraji v testování M 6. tříd ZŠ.
Obecné studijní předpoklady (OSP)
Šimon Hanzl za druhý nejlepší výsledek v Pardubickém kraji v testování OSP 6. tříd ZŠ.
Šimon Renát za třetí nejlepší výsledek v Pardubickém kraji v testování OSP 6. tříd ZŠ.
Oceněným (žákyním i žákům) blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.