PROJEKT SÍŤOVÁ INFRASTRUKTURA ŠKOLY SCHVÁLEN A PODPOŘEN ZŘIZOVATELEM ŠKOLY FINANČNĚ

20.12.2022 | Zdeněk Mrkos

S digitalizací školy narůstá počet koncových zařízení ve škole. Usilujeme o to, aby digitální infrastruktura naší základní školy byla funkční a bezpečná. Plánujeme: 1. Nový rozvaděč pro server bude sloužit pro umístění nejenom serveru, ale i zakončení sítě, zálohovacímu zařízení a případně i bezpečnostnímu řešení SOPHS. 2. Přesun síťového zakončení z půdních prostor školy. 3. Revitalizace sítě v pavilonu školy, posílení a přidání WiFi pro lepší signál.