Poděkování na závěr školního roku

28.6.2024 | Jan Mužík

Vážení a milí,

s koncem školního roku bych rád vyjádřil svou hlubokou vděčnost a poděkování všem, kteří se podílejí na chodu naší školy a přispívají k jejímu rozvoji.

V první řadě děkuji všem pedagogickým pracovníkům a ostatním zaměstnancům za jejich celoroční obětavou práci, nasazení a oddanost. Vaše úsilí a péče o naše žáky jsou neocenitelné a Vaše práce má nesmírný dopad na jejich vzdělání a budoucnost.

Rád bych také vyjádřil svou vděčnost školské radě za její příspěvky k rozvoji naší školy. Vaše podněty a spolupráce nám pomáhají neustále zlepšovat vzdělávací prostředí a posouvat naši školu kupředu. Zároveň děkuji spolku rodičů a přátel naší školy za jejich významnou pomoc a podporu, která je pro nás obrovským přínosem.

Dále nesmím opomenout starostu města, městskou radu, zastupitelstvo, partnery a přátele školy a samozřejmě všechny rodiče. Vaše podpora a spolupráce s naší školou jsou pro nás klíčové. Díky Vám můžeme společně vytvářet prostředí, ve kterém se naši žáci cítí dobře a mohou se plně rozvíjet.

Milí žáci, Vám patří také velké poděkování. Během uplynulého roku jste prokázali mnoho úsilí, odhodlání a nadšení pro učení. Vaše snaha a pokroky jsou pro nás velkou motivací. Přeji Vám krásné prázdniny plné dobrodružství, odpočinku a zábavy. Těšíme se na Vás v příštím školním roce, kdy společně budeme pokračovat v cestě za novými vědomostmi a zážitky.

Ještě jednou Vám všem děkuji za Váš čas, úsilí a podporu. Přeji Vám krásné léto plné odpočinku a těším se na další společný školní rok.

S úctou Jan Mužík