Oslavy 120. výročí otevření školní budovy

12.4.2024 | Jan Mužík

Vážení spoluobčané, milí přátelé školy,

na sobotu 15. června 2024 připravuje Základní škola Bystré a Město Bystré oslavy 120. výročí otevření hlavní budovy školy. Připravujeme pro Vás školní akademii, prohlídku školních budov, výstavu žákovských prací a vydání almanachu školy. Na programu bude i beseda a výstava zaměřená na historii a současnost bysterské školy z dílny pana Dittricha, pana Stani a pana Kamínka. V samotném závěru celodenního programu se můžete těšit na večerní zábavu pořádanou Spolkem rodičů a přátel Základní školy Bystré v areálu za hasičskou zbrojnicí.

Podrobnější informace k plánovanému programu budou ještě upřesněny.