OPAKOVANÉ VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY PRO OBDOBÍ 2021-2024 - VÝSLEDKY

24.9.2021 | Jan Mužík

Ani druhé kolo voleb do školské rady (září 2021) nebylo úspěšné. V takovémto případě dle volebního řádu členy rady zastupující rodiče jmenuje ředitel školy. Vybráni byli navržení kandidáti s nejvyšším počtem hlasů.

1. Václav Cupal, DiS., Bystré

2. Mgr. Simona Valachová, Hartmanice

Návrhy členů školské rady za pedagogické pracovníky a rodiče byly předány zřizovateli školy k doplnění o členy školské rady za zřizovatele. Následně bude zřizovatelem školy jmenována školská rada pro období 2021 – 2024.

Všem rodičům, kteří se voleb zúčastnili, děkujeme za projevený zájem. Nově jmenovaným členům školské rady blahopřejeme.