Ocenění za výborné výsledky v Národním testování SCIO

27.1.2023 | Jan Mužík

Na podzim 2022 se naše škola zapojila do projektu Národní testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Někteří z našich žáků dosáhli těch nejlepších výsledků v našem kraji v testech z českého jazyka (Čj), matematiky (Ma) a obecných studijních předpokladů (OSP) - viz přiložený obrázek.

Certifikát s oceněním bude žákům předán s pololetním výpisem z vysvědčení. Všem oceněným žákům blahopřejeme, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších úspěchů.