Grantový program O2 Chytrá škola 2024

1.2.2024 | Jan Mužík

Vážení kolegové, žáci, rodiče a přátelé naší školy,

dne 30. 11. 2023 podala naše škola žádost o grant vyhlášený Nadací O2 – Chytrá škola 2024. Vybrané školy mohou získat až 100.000,- Kč na vzdělávací aktivity v oblasti digitální gramotnosti.

Naším projektovým záměrem bylo bezpečí v kyberprostoru a cílovou skupinou byli žáci, pedagogičtí pracovníci, rodiče, senioři.

Nyní mám to potěšení Vás informovat, že hodnotící komise vybrala a podpořila naši žádost o grant. Na realizaci projektu získáváme částku 98.520,- Kč. Tato částka bude využita na náklady spojené s uskutečněním 15 besed a 6 workshopů pro žáky, 1 školení pro pedagogy, 2 školení (webinářů) pro rodiče a 1 školení pro seniory.

Pevně věřím, že tento projekt bude mít pozitivní komunitní dopad.