ČŠI – Výběrové zjišťování výsledků žáků ZŠ 2023-2024

28.3.2024 | Jan Mužík

Naše škola byla zařazena do vzorku škol, ve kterých bude na jaře roku 2024 provedeno zjišťování výsledků vzdělávání prostřednictvím inspekčního systému elektronického testování InspIS SET.

Zjišťování proběhne u žáků 3. až 8. ročníku základních škol s odlišným mateřským jazykem.

Sledovanou oblastí bude v tomto zjišťování český jazyk jako další cizí jazyk.

Zjišťování výsledků vzdělávání proběhne v termínu od 22. dubna do 10. května 2024.

Účast naší školy v tomto zjišťování výsledků vzdělávání prováděném Českou školní inspekcí je povinná.