VÝSTAVA VÝTVARNÝCH PRACÍ ŽÁKŮ 5.-9. ROČNÍKU

Místo: hlavní budova Základní školy Bystré

Datum: 8.6. 2022 (středa)

Čas: 13 - 18 h

Určeno: široké veřejnosti

Srdečně zvou: žáci, vyučující výtvarné výchovy Iva Sionová a ostatní učitelé. Těšíme se na setkání.

Sběr starého papíru

Základní škola Bystré oznamuje, že ve dnech 25. a 26. dubna proběhne sběr starého papíru. Papír je možné odevzdat od 7:00 do 17:00 hod. v tělocvičně školy.

Výtvarná soutěž ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA PARDUBICKÉHO KRAJE - 1. místo

Odborná porota výtvarné soutěže Pardubického kraje udělila 1. místo v kategorii 1. stupeň ZŠ

Elle Stejskalové, žákyni 5. třídy Základní školy Bystré

Blahopřejeme k dosaženému úspěchu a přejeme hodně zdaru v dalším osobnostním rozvoji!

Učitelé a žáci školy

Prosíme, podpořte žáky ZŠ Bystré v soutěži Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje

Hlasujte na https://pomahameprirode.cz/

Hlasování probíhá od 2.2.2022 do 20.2.2022 Děkujeme za podporu.

Žáci a učitelé ZŠ Bystré

Doučování žáků naší školy

Stravné na měsíc ÚNOR

Stravné na měsíc únor se hradí ve středu a ve čtvrtek 26.1. a 27.1. - ve školní jídelně od 7 do 14 hodin.

PYTHAGORIÁDA (matematická soutěž) - OKRESNÍ KOLO ZŠ A VG 9

Žák 9. ročníku Jindřich Dočekal vybojoval 4.-7. místo v okresním kole Pythagoriády z 19 zúčastněných soutěžících. Získal 12 bodů z 15 možných a obhájil tak titul ÚSPĚŠNÝ ŘEŠITEL. Blahopřejeme!

ZVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ PRO CIZÍ STRÁVNÍKY OD 1.1. 2022

S účinností od 1.1. 2022 dochází ke zvýšení ceny obědů pro cizí strávníky ve školní jídelně Základní školy Bystré.

Cena jednoho oběda do jídlonosiče je 70,- Kč.

Cena potravin 26,- Kč

Provozní a mzdové náklady 44,- Kč (zvýšeno o 4,- Kč)

Celkem 70,- Kč